Geszti „irigyli” Pataky Attilát a mozgalmas 63 ezer évéért, és hogy elviszik időnként az ufók
A rapper az Edda frontemberének nyilatkozatát kifigurázva, gesztis poénokkal promotálja saját Aréna-koncertjét.
A rapper az Edda frontemberének nyilatkozatát kifigurázva, gesztis poénokkal promotálja saját Aréna-koncertjét.
Egyre agresszívebbé és frusztráltabbá váló utasokról, tehetetlen dolgozókról írt Geszti Péter, miután a repülő késése miatt lemaradt a magyar–skót meccsről.
Péterfy Bori szerelemből gyilkol a Beléd szerettem. Ez van. című, Geszti Péterrel közös dal klipjében.
„Lehet, hogy a mai állapot ugyanaz, amiben mindig is élt Magyarország, és az 1990–2010 közötti lesz a rendkívüli, kisbetűs rész a történelmünkben” – mondta nemrég Geszti Péter zenész, színész, reklámszakember, szövegíró, producer, aki május 9-én ünnepli 60. születésnapját.
Nem érdemes arra várni, hogy a történelem igazságot szolgáltat a csalódásokért – mondja Geszti Péter, aki a pozitív gondolkodásra inspiráló előadásaival járja a boldogság-boldogtalansági ranglistán elfoglalt helyezését tovább rontó Magyarországot.
60 éves lesz a reneszánsz ember, kínrímek atyja, színész, énekes, dalszövegíró, producer, reklámszakember.
„Biztos vagyok benne, hogy a Mama még hosszú évtizedekig él majd sokunk emlékezetében.”
Ezt a műsorvezető a műsorában ismerte el, akkor, amikor épp az így kirakott színész volt a vendége.
Geszti „rezonőr"-ként kap saját műsort.
Filmet szeretett volna készíteni Gárdos Péter Semmelweis Ignácról, de a filmbizottság a kezdeti biztatás után valamiért elkaszálta a forgatókönyvét, és egy hirtelen feltűnt másikat – Lajos Tamás és Koltai Lajos tervét – ítélt támogatásra méltónak. Az anyák megmentőjének történetét utóbbiak vitték tehát filmre, Gárdos viszont átdolgozta regénnyé a saját változatát. Hogy halt meg a legendás orvos? Érdemes-e zseninek lenni Magyarországon? Hogyan válik az orvos gyerekkori barátjából a legnagyobb ellensége? Interjú.
A miskolci Herman Ottó Gimnázium keddi akciójáról posztolt egy videót a Facebookon Geszti Péter, ahol a diákok, tanárok a Dés Lászlóval közösen írt Mi vagyunk a Grund című dalát éneklik. A szövegíró egyben elmagyarázza, miért is kell kiállni a tanárokért.